×
PONIEDZIAŁEK

08:00 - 19:00

×
WTOREK

12:00 - 19:00

×
ŚRODA

12:00 - 19:00

×
CZWARTEK

08:00 - 19:00

×
PIĄTEK

08:00 - 15:00

×
test

test

test

×

Jesteśmy zespołem lekarzy

z pasją i kompetencjami o różnych specjalizacjach

Instagram
W KILKU SŁOWACH O GABINETACH

Na Starówce

Gabinety Lekarskie „na Starówce” powstały z inicjatywy Lekarzy Małgorzaty Rodziewicz-Bobójć i Bartłomieja Bobójć aby z pasją i zaangażowaniem wyjść na przeciw oczekiwaniom Pacjentów i ich problemom zdrowotnym.

 

W naszych gabinetach oferujemy Państwu szeroki zakres usług medycznych oraznajwyższe standardy diagnostyczne i lecznicze.

 

Nasi specjaliści, pracują na nowoczesnym sprzęcie diagnostycznym i zabiegowym.
Liczne szkolenia, w których biorą udział nasi Lekarze na całym Świecie podnosząc swoje kwalifikacje, dają dostęp do poszerzania wiedzy medycznej oraz wprowadzania nowoczesnych technik leczenia.

Z natury jesteśmy optymistami i w opinii naszych Pacjentów potrafimy tym zarażać.

Kiedy słyszymy od Pacjentów, że dzięki naszym staraniom i wysiłkom ich zdrowie ulega poprawie to nie ma nic lepszego w ciągu dnia co mogłoby nam poprawić humor.

Każda informacja jaka do nas dociera od zadowolonych Pacjentów to dla nas największe wyróżnienie.

Problemy naszych pacjentów zawsze są dla nas wyzwaniem. Staramy w każdym przypadku docierać do przyczyn schorzeń i znajdować najlepsze dla Pacjentów rozwiązania. Korzystamy z wszelkich znanych nam i możliwych do zastosowania metod i  sposobów leczenia.

Pracujemy z Lekarzami różnych specjalizacji i stale poszukujemy do współpracy nowych ale obecnie pomagamy pacjentom w obszarze : Stomatologia, Ortodoncja, Medycyna estetyczna, Ortopedia, Ortopedia sportowa, Sonochirurgia,  Ortobiologia, Reumatologia, Artroskopia stawów, Terapia podciśnieniowa ran, Chirurgia stopy i stawu skokowego, Bóle kręgosłupa, Fizjoterapia i Osteopatia oraz dobór wkładek dynamicznych do obuwia.

LEKARZY ZAPRASZAMY NA NASZE SZKOLENIA

2 KURSY :

Organizujemy praktyczne szkolenia dla Lekarzy. Prowadzący : Bartłomiej Bobójć


„Igłoterapia sucha pod kontrolą USG wspomagana leczeniem biologicznym (PRP) w leczeniu entezopatii i zwyrodnieniach narządu ruchu.”


„Praktyczny kurs podawania kwasów hialuronowych w zmianach przeciążeniowych i zwyrodnieniach narządu ruchu.”